Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Tuesday | |||||
FT
|
Željezničar | 1 - 1 | Siroki Brijeg | View events | |
Tuesday | |||||
FT
|
Siroki Brijeg | 1 - 1 | Željezničar | View events | |
Aggr. | Siroki Brijeg | 2 - 2 | Željezničar |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Sloga Doboj | 2 - 4 | Siroki Brijeg | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Siroki Brijeg | 4 - 0 | Sloga Doboj | View events | |
Aggr. | Siroki Brijeg | 8 - 2 | Sloga Doboj | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Željezničar | 0 - 0 | Zrinjski | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Zrinjski | 0 - 2 | Željezničar | View events | |
Aggr. | Zrinjski | 0 - 2 | Željezničar |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Tuesday | |||||
FT
|
Zvijezda Gradačac | 3 - 2 | Zrinjski | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Zrinjski | 3 - 0 | Zvijezda Gradačac | View events | |
Aggr. | Zrinjski | 5 - 3 | Zvijezda Gradačac | ||
Wednesday | |||||
FT
|
GOŠK Gabela | 1 - 2 | Sloga Doboj | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Sloga Doboj | 1 - 1 | GOŠK Gabela | View events | |
Aggr. | Sloga Doboj | 3 - 2 | GOŠK Gabela | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Olimpik Sarajevo | 0 - 1 | Željezničar | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Željezničar | 3 - 0 | Olimpik Sarajevo | View events | |
Aggr. | Željezničar | 4 - 0 | Olimpik Sarajevo | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Siroki Brijeg | 1 - 1 | Čelik | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Čelik | 1 - 1 | Siroki Brijeg | View events | |
Aggr. | Čelik | 2 - 2 | Siroki Brijeg |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Slavija | 1 - 3 | Željezničar | ||
Tuesday | |||||
FT
|
Željezničar | 3 - 0 | Slavija | ||
Aggr. | Slavija | 1 - 6 | Željezničar | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Zvijezda Gradačac | 1 - 2 | Velez | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Velez | 0 - 3 | Zvijezda Gradačac | ||
Aggr. | Zvijezda Gradačac | 4 - 2 | Velez | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Orašje | 0 - 6 | Siroki Brijeg | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Siroki Brijeg | 1 - 0 | Orašje | ||
Aggr. | Orašje | 0 - 7 | Siroki Brijeg | ||
Wednesday | |||||
FT
|
GOŠK Gabela | 1 - 0 | Radnik Bijeljina | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Radnik Bijeljina | 0 - 0 | GOŠK Gabela | ||
Aggr. | GOŠK Gabela | 1 - 0 | Radnik Bijeljina | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Čelik | 2 - 0 | Rijeka Vitez | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Rijeka Vitez | 0 - 1 | Čelik | ||
Aggr. | Čelik | 3 - 0 | Rijeka Vitez | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Olimpik Sarajevo | 0 - 0 | Čapljina | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Čapljina | 0 - 0 | Olimpik Sarajevo | ||
Aggr. | Olimpik Sarajevo | 0 - 0 | Čapljina | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Zrinjski | 3 - 1 | Sarajevo | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Sarajevo | 2 - 1 | Zrinjski | ||
Aggr. | Zrinjski | 4 - 3 | Sarajevo | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Sutjeska Foča | 1 - 1 | Sloga Doboj | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Sloga Doboj | 2 - 1 | Sutjeska Foča | ||
Aggr. | Sutjeska Foča | 2 - 3 | Sloga Doboj |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Sarajevo | 1 - 0 | Gradina | |
Wednesday | ||||
FT
|
Modriča | 0 - 1 | Orašje | |
Wednesday | ||||
FT
|
Travnik | 1 - 3 | GOŠK Gabela | |
Wednesday | ||||
FT
|
Sloboda Mrkonjić Grad | 0 - 3 | Željezničar | |
Wednesday | ||||
FT
|
Čelik | 2 - 1 | Podgrmeč | |
Wednesday | ||||
FT
|
Branitelj | 0 - 2 | Siroki Brijeg | |
Wednesday | ||||
FT
|
Rijeka Vitez | 2 - 1 | Drina HE Višegrad | |
Wednesday | ||||
FT
|
Rudar Prijedor | 0 - 1 | Zrinjski | |
Wednesday | ||||
FT
|
Sloga Doboj | 4 - 0 | Tomislav | |
Wednesday | ||||
FT
|
Radnik Bijeljina | 3 - 0 | Rudar Zenica | |
Wednesday | ||||
FT
|
Velez | 3 - 0 | Mladost Donji Svilaj | |
Wednesday | ||||
FT
|
Olimpik Sarajevo | 0 - 0 | Vitez | |
Wednesday | ||||
FT
|
Leotar | 0 - 1 | Slavija | |
Wednesday | ||||
FT
|
Zvijezda Gradačac | 5 - 0 | Rudar Ugljevik | |
Wednesday | ||||
FT
|
Čapljina | 1 - 1 | Borac Banja Luka | |
Wednesday | ||||
FT
|
Sutjeska Foča | 1 - 0 | Famos-SAŠK |