Cup

Matches

Day Home team Score/Time Away team  
Friday 26/07/2024
20:30
Habay-la-Vieille - Wallonia Libin
Saturday 27/07/2024
18:00
Brasschaat - Punt-Larum
Saturday 27/07/2024
18:00
Corbion - Longlier
Saturday 27/07/2024
18:30
Hedes - DT Borsbeke
Saturday 27/07/2024
18:30
Sassport Boezinge - Sparta Heestert
Saturday 27/07/2024
19:00
Linkhout - Weerstand Koersel
Saturday 27/07/2024
19:00
Weerstand Koersel II - Veldwezelt
Saturday 27/07/2024
19:00
Waterloo - US d'Ophain
Saturday 27/07/2024
19:30
Antonia - Witgoor Sport
Saturday 27/07/2024
19:30
Huldenberg - Wolvertem Merchtem
Saturday 27/07/2024
19:30
KFC Eksel - Turkse Rangers
Saturday 27/07/2024
20:00
Mol - Sporting Tisselt
Saturday 27/07/2024
20:00
Chevetogne - Evelette-Jallet
Saturday 27/07/2024
20:00
Standard Bouillon - Aye
Saturday 27/07/2024
20:00
Nassogne - Chaumont
Sunday 28/07/2024
15:00
Fontaine-l'Évêque - Casteau
Sunday 28/07/2024
16:00
Lint - Hooikt
Sunday 28/07/2024
16:00
KBSK Retie - Ekeren
Sunday 28/07/2024
16:00
K. Kontich - Zwaneven
Sunday 28/07/2024
16:00
Berlaar-Heikant - Nieuwmoer
Sunday 28/07/2024
16:00
Gooreind - Schelle Sport
Sunday 28/07/2024
16:00
Hoboken - BO Beerzel
Sunday 28/07/2024
16:00
PSV 1820 - Linden
Sunday 28/07/2024
16:00
Landen - Wambeek-Ternat
Sunday 28/07/2024
16:00
Aarschot - Olympia Wijgmaal
Sunday 28/07/2024
16:00
Herent - Diest
Sunday 28/07/2024
16:00
Londerzeel United - Liedekerke
Sunday 28/07/2024
16:00
Bertem-Leefdaal - Kraainem
Sunday 28/07/2024
16:00
Pepingen-Halle - Tervuren-Duisburg
Sunday 28/07/2024
16:00
Ham United - Groen Star Bree-Beek
Sunday 28/07/2024
16:00
Unico Tongeren - Racing Peer
Sunday 28/07/2024
16:00
Vlijtingen - Standard Elen
Sunday 28/07/2024
16:00
Uikhoven - Diepenbeek
Sunday 28/07/2024
16:00
Eendracht Aalter - Denderhoutem
Sunday 28/07/2024
16:00
Sparta Wortegem - TK Meldert
Sunday 28/07/2024
16:00
Sottegem - Zwijnaarde
Sunday 28/07/2024
16:00
Heikant Zele - Sparta Waasmunster
Sunday 28/07/2024
16:00
Munkzwalm - Kleit Maldegem
Sunday 28/07/2024
16:00
Knesselare - Vrasene
Sunday 28/07/2024
16:00
Poesele - Berlare
Sunday 28/07/2024
16:00
Haasdonk - KSK Beveren
Sunday 28/07/2024
16:00
GD Ingooigem - Racing Waregem II
Sunday 28/07/2024
16:00
Beveren-Leie - Bredene
Sunday 28/07/2024
16:00
Excelsior Zedelgem - Westrozebeke
Sunday 28/07/2024
16:00
Racing Waregem - Ardooie
Sunday 28/07/2024
16:00
Rumbeke - Zwevegem Sport
Sunday 28/07/2024
16:00
Varsenare - Wevelgem City
Sunday 28/07/2024
16:00
RAFC Cuesmes - Moen
Sunday 28/07/2024
16:00
RAEC Mons II - Houdinois
Sunday 28/07/2024
16:00
Estaimbourg - Péruwelz
Sunday 28/07/2024
16:00
Frasnoise - Courcelles
Sunday 28/07/2024
16:00
Antoing - Gosselies Sports
Sunday 28/07/2024
16:00
Isièroise - Pâturages
Sunday 28/07/2024
16:00
Saintoise - Soignies Sports
Sunday 28/07/2024
16:00
Excelsior Stéphanois - Union Lasne-Ohain
Sunday 28/07/2024
16:00
Villers-La-Ville - Etterbeek
Sunday 28/07/2024
16:00
Auderghem - Léopold
Sunday 28/07/2024
16:00
Kosova Schaerbeek - Beauvechain
Sunday 28/07/2024
16:00
Nismes - US Dinantaise
Sunday 28/07/2024
16:00
Arquet II - Meux II
Sunday 28/07/2024
16:00
Union Bossière Gembloux - Condruzien
Sunday 28/07/2024
16:00
Wépion - Grand-Leez
Sunday 28/07/2024
16:00
RESC Houffaloise - RUS Assenois
Sunday 28/07/2024
16:00
Elsautoise II - Jalhay
Sunday 28/07/2024
16:00
Grün-Weiss Amel - Aywaille II
Sunday 28/07/2024
16:00
Vyle-Tharoul - Sart-Tilman
Sunday 28/07/2024
16:00
Rapid Oudler - Ster-Francorchamps
Sunday 28/07/2024
16:00
Union Limbourg - Rechain
Sunday 28/07/2024
16:00
Aubel II - Union Flémalloise
Sunday 28/07/2024
16:00
Juprelle - Warsage

Video

Tables

# Team MP D P
1 0 +0 0
2 0 +0 0
3 0 +0 0
4 0 +0 0
5 0 +0 0
GambleAware 18+