Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
Sestri Levante | 3 - 1 | Sorrento |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
Sanremese | 1 - 2 | Vado | |
Sunday | ||||
FT
|
Alcione | 2 - 1 | Casatese | |
Sunday | ||||
FT
|
Campodarsego | 2 - 2 | Luparense | |
Sunday | ||||
FT
|
AC Carpi | 0 - 2 | Corticella | |
Sunday | ||||
FT
|
Pianese | 2 - 1 | Poggibonsi | |
Sunday | ||||
FT
|
Vigor Senigallia | 0 - 1 | Fano | |
Sunday | ||||
FT
|
Paganese | 0 - 2 | Casertana | |
Sunday | ||||
FT
|
Locri 1909 | 0 - 3 | Trapani 1905 | |
Sunday | ||||
FT
|
Cavese | 1 - 2 | Nardò |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
Casertana | 3 - 3 | Arzachena | |
Sunday | ||||
FT
|
Bra | 0 - 1 | Vado | |
Sunday | ||||
FT
|
Sanremese | 1 - 1 | Ligorna | |
Sunday | ||||
FT
|
Alcione | 2 - 1 | Desenzano Calvina | |
Sunday | ||||
FT
|
Casatese | 2 - 1 | Arconatese | |
Sunday | ||||
FT
|
Adriese | 0 - 1 | Campodarsego | |
Sunday | ||||
FT
|
Union Clodiense | 3 - 4 | Luparense | |
Sunday | ||||
FT
|
Poggibonsi | 2 - 1 | Follonica Gavorrano | |
Sunday | ||||
FT
|
Trastevere | 1 - 2 | Fano | |
Sunday | ||||
FT
|
Vigor Senigallia | 2 - 1 | CynthiAlbalonga | |
Sunday | ||||
FT
|
Pianese | 3 - 1 | Livorno | |
Sunday | ||||
FT
|
AC Carpi | 1 - 0 | Real Forte Querceta | |
Sunday | ||||
FT
|
Pistoiese | 1 - 2 | Corticella | |
Sunday | ||||
FT
|
Paganese | 3 - 2 | Lupa Roma | |
Sunday | ||||
FT
|
Trapani 1905 | 1 - 0 | Lamezia Terme | |
Sunday | ||||
FT
|
Locri 1909 | 1 - 0 | Licata | |
Sunday | ||||
FT
|
Nardò | 2 - 0 | Barletta | |
Sunday | ||||
FT
|
Cavese | 3 - 0 | Casarano |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
Derthona | 1 - 0 | Castanese | |
Sunday | ||||
FT
|
Folgore Caratese | 0 - 3 | Città di Varese | |
Sunday | ||||
FT
|
Seregno | 0 - 0 | Breno | |
Sunday | ||||
FT
|
Montecchio Maggiore | 5 - 0 | Villafranca | |
Sunday | ||||
FT
|
Mobilieri Ponsacco | 1 - 0 | Sporting Trestina | |
Sunday | ||||
FT
|
Correggese | 1 - 2 | Sant'Angelo | |
Sunday | ||||
FT
|
Crema | 0 - 0 | Scandicci | |
Sunday | ||||
FT
|
Vastese | 1 - 2 | Termoli Calcio | |
Sunday | ||||
FT
|
Gravina | 3 - 1 | Molfetta Calcio | |
Sunday | ||||
FT
|
Nocerina | 2 - 1 | Francavilla | |
Sunday | ||||
FT
|
Ragusa | 6 - 0 | Real Agro Aversa | |
Sunday | ||||
FT
|
San Luca | 2 - 0 | Paternò | |
Sunday | ||||
FT
|
Atletico Uri | 2 - 2 | Ilvamaddalena | |
Sunday | ||||
FT
|
Grosseto | 0 - 0 | Terranuova Traiana | |
Sunday | ||||
FT
|
Torviscosa | 0 - 0 | Portogruaro | |
Sunday | ||||
FT
|
Roma City | 2 - 3 | San Nicolò | |
Sunday | ||||
FT
|
Angri Calcio | 3 - 0 | Pomezia |