Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Rabotnički | 2 - 0 | Metalurg | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Rabotnički | 2 - 0 | Bregalnica Štip | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Bregalnica Štip | 2 - 0 | Rabotnički | View events | |
Aggr. | Rabotnički | 2 - 2 | Bregalnica Štip | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Teteks | 0 - 0 | Metalurg | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Metalurg | 1 - 0 | Teteks | View events | |
Aggr. | Teteks | 0 - 1 | Metalurg |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Saturday | |||||
FT
|
Bregalnica Štip | 2 - 1 | Shkendija | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Shkendija | 1 - 1 | Bregalnica Štip | View events | |
Aggr. | Shkendija | 2 - 3 | Bregalnica Štip | ||
Sunday | |||||
FT
|
Teteks | 0 - 0 | Napredok | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Napredok | 1 - 2 | Teteks | View events | |
Aggr. | Napredok | 1 - 2 | Teteks | ||
Sunday | |||||
FT
|
Drita | 0 - 3 | Metalurg | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Metalurg | 7 - 1 | Drita | View events | |
Aggr. | Metalurg | 10 - 1 | Drita | ||
Sunday | |||||
FT
|
Pelister | 1 - 0 | Rabotnički | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Rabotnički | 2 - 0 | Pelister | View events | |
Aggr. | Rabotnički | 2 - 1 | Pelister |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Metalurg | 1 - 0 | Vardar Skopje | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Vardar Skopje | 2 - 1 | Metalurg | ||
Aggr. | Metalurg | 2 - 2 | Vardar Skopje | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Turnovo | 1 - 0 | Bregalnica Štip | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Bregalnica Štip | 1 - 0 | Turnovo | ||
Aggr. | Bregalnica Štip | 1 - 1 | Turnovo | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Teteks | 2 - 2 | Renova | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Renova | 2 - 2 | Teteks | ||
Aggr. | Renova | 4 - 4 | Teteks | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Pelister | 2 - 0 | Miravci | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Miravci | 2 - 0 | Pelister | ||
Aggr. | Miravci | 2 - 2 | Pelister | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Rabotnički | 4 - 0 | Novaci | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Novaci | 1 - 2 | Rabotnički | ||
Aggr. | Novaci | 1 - 6 | Rabotnički | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Sileks | 1 - 0 | Drita | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Drita | 1 - 0 | Sileks | ||
Aggr. | Drita | 1 - 1 | Sileks | ||
Wednesday | |||||
FT
|
KF Gostivari | 0 - 3 | Napredok | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Napredok | 1 - 2 | KF Gostivari | ||
Aggr. | Napredok | 4 - 2 | KF Gostivari | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Shkendija | 2 - 0 | Makedonija GjP | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Makedonija GjP | 0 - 2 | Shkendija | ||
Aggr. | Makedonija GjP | 0 - 4 | Shkendija |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Zajazi | 2 - 4 | Vardar Skopje | |
Wednesday | ||||
FT
|
Lokomotiva | 1 - 5 | Napredok | |
Wednesday | ||||
FT
|
Babi Štip | 0 - 3 | KF Gostivari | |
Wednesday | ||||
FT
|
Karaorman Struga | 0 - 5 | Pelister | |
Wednesday | ||||
FT
|
Belasica | 0 - 4 | Turnovo | |
Wednesday | ||||
FT
|
11 Oktomvri | 0 - 4 | Renova | |
Wednesday | ||||
FT
|
Mogila | 2 - 3 | Sileks | |
Wednesday | ||||
FT
|
Shkupi | 0 - 3 | Teteks | |
Wednesday | ||||
FT
|
Korzo Prilep | 0 - 1 | Metalurg | |
Wednesday | ||||
FT
|
Miravci | 3 - 0 | Rufeja | |
Wednesday | ||||
FT
|
Borec Veles | 1 - 2 | Drita | |
Wednesday | ||||
FT
|
Ljuboten | 0 - 3 | Makedonija GjP | |
Wednesday | ||||
FT
|
Novaci | 2 - 1 | Gorno Lisiče | |
Thursday | ||||
FT
|
Rabotnik Djumajlija | 0 - 7 | Shkendija | |
Thursday | ||||
FT
|
Sateska Volino | 0 - 3 | Bregalnica Štip | |
Thursday | ||||
FT
|
Karbinci | 1 - 9 | Rabotnički |