Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
CSKA Moscow | 1 - 0 | Rubin Kazan | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Moskva | 0 - 1 | Rubin Kazan | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Dinamo Moscow | 2 - 2 | CSKA Moscow | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Rubin Kazan | 2 - 0 | Sibir | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Spartak Moscow | 0 - 3 | Dinamo Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Lokomotiv Moscow | 0 - 1 | CSKA Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Moskva | 2 - 1 | Tom Tomsk | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Dinamo Moscow | 2 - 0 | SKA Rostov | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Tom Tomsk | 2 - 2 | Volga | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Lokomotiv Moscow | 1 - 0 | Vityaz Podolsk | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Moskva | 3 - 0 | Akhmat Grozny | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Krylya Sovetov | 0 - 2 | Sibir | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Shinnik | 1 - 2 | Spartak Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
CSKA Moscow | 1 - 0 | Baltika | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Rubin Kazan | 0 - 0 | Amkar Perm |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Smena Komsomolsk | 1 - 1 | Rubin Kazan | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 1 - 1 | Amkar Perm | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Sibir | 1 - 0 | Zenit | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Orenburg | 2 - 2 | Krylya Sovetov | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Anzhi | 2 - 3 | Akhmat Grozny | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Torpedo Vladimir | 1 - 4 | CSKA Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Volga | 1 - 1 | Saturn Ramenskoye | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
KAMAZ | 1 - 5 | Tom Tomsk | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Metallurg Lipetsk | 0 - 2 | Lokomotiv Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
SKA Rostov | 3 - 2 | Khimki | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Vityaz Podolsk | 2 - 1 | Spartak Nal'chik | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Dinamo Bryansk | 1 - 2 | Spartak Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Salyut Belgorod | 0 - 1 | Shinnik | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
FK Spartak Vladikavkaz | 1 - 3 | Moskva | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Baltika | 3 - 0 | Luch Vladivostok | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Kuban Krasnodar | 0 - 1 | Dinamo Moscow | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Monday | ||||
FT
|
Yenisey | 2 - 3 | Smena Komsomolsk | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 4 - 0 | Zvezda Irkutsk | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Vityaz Podolsk | 3 - 1 | Sportakademklub | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Sibir | 4 - 1 | Dinamo Barnaul | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Orenburg | 1 - 0 | Novokuznetsk | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Anzhi | 3 - 0 | Mashuk-KMV | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
KAMAZ | 2 - 1 | Ural | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Metallurg Lipetsk | 3 - 0 | Volga Ulyanovsk | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Taganrog | 0 - 3 | SKA Rostov | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Torpedo Vladimir | 4 - 0 | Torpedo Moskva | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Volga | 0 - 0 | Nosta | |
Tuesday | ||||
FT
|
Volgar Astrakhan | 2 - 3 | FK Spartak Vladikavkaz | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Avangard Kursk | 0 - 1 | Dinamo Bryansk | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Volga Tver | 1 - 3 | Baltika | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Salyut Belgorod | 3 - 0 | Rostov | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Chernomorets | 0 - 1 | Kuban Krasnodar | View events |